Atrakcje

Za posesją rozciąga się duża działka (około 11 ha), którą można dojść nad rzekę Świder.
Miejsce to jest dużą atrakcją na spacery i przejażdżki rowerowe wzdłuż rzeki. Teren jest bezpieczny, oddalony od ruchu ulicznego, doskonały dla dzieci.
Posiadamy również polankę w cieniu drzew liściastych, na której słuchając śpiewu ptaków, można posiedzieć przy ognisku. Idąc dalej działką wśród pól obsianych zbożem i łąk porośniętych trawą, dojdziemy do stawu i lasku sosnowego. Nad stawem chętnie siedzą wędkarze, a także goście, którzy chcą się beztrosko poopalać. Okolice stawu to miejsce zaciszne, oddalone od wsi, czuć tam zapach trawy. Można łowić ryby, których tu nie brakuje. Około 200 m od stawu płynie rzeka Świder. Nasza posiadłość kończy się „tamą” na Świdrze, co sprawia, że głównie w weekendy, miejsce to jest dzikim kąpieliskiem. W ogrodzie przydomowym znajduje się plac zabaw dla dzieci, a w deszczową pogodę proponujemy dzieciom zabawę w domu, gdzie mamy kącik bawialny. Niezależnie od aury goście chętnie umilają sobie wolny czas siedząc na zadaszonym tarasie.
Oferujemy także spotkania okolicznościowe większej grupy osób, typu: Sylwester, imieniny, spotkania integracyjne, a zimą kuligi.
Poza odpoczynkiem nad wodą, spacerami, wycieczkami rowerowymi proponujemy w okresie sezonu wyjazdy do pięknego, dużego lasu (ok. 2 km) na zbieranie jagód, grzybów, jak również zwiedzanie miejscowych i okolicznych zabytków.
Niedaleko (ok. 15 km) od nas znajduje się plan zdjęciowy znanego i lubianego serialu „Ranczo”, można się tam wybrać również rowerami.